אודות - We're ThreeeDots

אנחנו כותבים תוכן שיווקי וקופירייטינג באנגלית כדי לייצר הצלחות עסקיות בשווקים הבינלאומיים.

מה מבדל אותנו משאר הכותבים? 

כותבים כדי לייצר אתרים מוכרים 

Words Sell.
ולכן, אנחנו ב ThreeeDots מאמינים (מאוד) בטקסט הכתוב. הכותבים שלנו מומחים בשילוב בין תוכן שיווקי וקופירייטינג באנגלית שיקדמו את האתר שלכם בשווקים הבינלאומיים, ולייצר עניין סביבם.

נותנים הרבה מעיבר לתוכן שיווקי 

מלבד העובדה שאנחנו דוברי אנגלית שפת אם, אנחנו מגיעים מעולמות השיווק ברשת, הקופירייטינג, תוכן שיווקי, ומיתוג. כך שביכולתנו להתאים את התוכן שלכם באופן מיטבי לכל קהל יעד - ובכל אזור בעולם.
לכן, כתיבה היא רק האמצעי ולא המטרה. מה שאתם באמת מקבלים זה אתר מקודם, לידים שהופכים ללקוחות משלמים, המרות וקופי שיחזק את המותג שלכם בשוק הבינלאומי.

כותבים מקצועיים ופרטניים לכל פרוייקט 

תיבת תוכן שיווקי זה משהו אסטרטגי ודורש הבנה ושליטה מלאה בכל פרוייקט שניגשים אליו! זה בלי אפשרי כשעובדים בצורה מכוונת ומרחוק.
מהסיבה הזאת, אנחנו נוקטים בגישה ייחודית שלא תמצאו במקומות אחרים!
-מתמקדים בכתיבה באנגלית בלבד!
-הכותבים שלנו דוברי אנגלית כשפת אם - ויש להם הבנה מלאה של הקודים התרבותיים של תרבות דוברי אנגלית.
-כל פרוייקט שאחנו לוקחים על עצמנו כולל כותב תוכן אחד שיעבוד או תעבוד בפרטניות איתכם. הם ילמדו את הרקע של החברה והמוצרים שלכם עד להבנה מלאה לפני הכתיבה. אצלינו ב ThreeeDots אין מיקור חוץ,(בהתחייבות!) ועובדים עם שני כותבים בלבד, וכך שומרים על איכות ושליטה מלאה בתוכן.

בעולם הדיגיטלי של היום, לא מספיק להיות טובים יותר, חייבים להיתפס ככאלה.

מי אנחנו

אנחנו שני חברי ילדות מצפון אמריקה, עם 20 שנות ניסיון בתפקידי מפתח בעולמות השיווק בהיי-טק הישראלי. החלטנו להקים את ThreeeDots לאור הדרישה ההולכת וגוברת לתוכן איכותי באנגלית, שיקדם אתרים, וייצר הזדמנויות חדשות עבור חברות ישראליות בשווקים הבינלאומיים.

 

דרך אגב, למה בחרנו בשם הזה? 

השם ThreeeDots – ״שלוש נקודות״ בעברית, מגיע מהמציאות היומיומית של כל מי שמתעסקת בכתיבה – בין אם מדובר בכותב או כותבת תוכן, ספרים או שירים, כשנתקעים בכתיבה רושמים שלוש נקודות… 
כמובן שהיו גם שיקולי מיתוג מאחורי השם, אבל רצינו בעיקר להמחיש את החשיבות שבהימנעות משגיאות. זו הסיבה שכתבנו את המילה Three עם 3 eee.
והמסר? שרק כתיבה מקצועית ומדויקת תיקח את החברה שלכם למקום הרחוק ביותר.