פודקסטים באנגלית

הלקוחות שלכם שומעים אתכם דרך פודקסט

הלקוחות שלכם מכורים לפודקסטים. זה מקור להשראה ולמידה כי הם נותנים הצצה אל תוך עולמות התוכן שהם מתחברים אליהם. פודקסטים מתמזגים עם החיים של אנשים אשר שומעים אותם בזמן נהיגה, תוך כדי אימון במכון כושר, כשנחים, ואפילו בזמן עבודה. אין מה להשוות בין כמות השעות שאנשים מקדישים לפודקסטים בהשוואה לכל פלטפורמה שיווקית אחרת.

איך פודקסט משרת את המותג שלי? 

פודקסט היא אחת הדרכים הטובות לפתח מערכת יחסים ואמון עם הלקוחות שלכם, לייצר מודעות למותג, למכור ולהציע את השירותים שלכם. בסוף, הקהל יהפוך לשגריר שלכם, כי אנשים אוהבים לשתף תוכן מעולמות  התוכן והאמונות שלהם. 

איך פודקסט משרת את אסטרטגיית התוכן שלי באנגלית?

משפיענים

מזמינים משפיענים מתעשיות דומות לשלכם  בעלי קהל עוקבים גדול – שיכול לזלוג אליכם.

הרחבת הקשרים

כשיש לכם תוכנית באוויר, הרבה יותר קל לשתף אותה ולהרחיב את מעגל הקשרים מהתעשייה שלכם.

המרות

לא כולם (עדיין) עושים פודקסט, וזה יכול להיות יתרון יחסי מובהק שלכם על פני התחרות – וכך תייצרו עבורכם אוקיינוס כחול (אזור ללא תחרות)

למתחרים שלכם אין פודקסט

לא כולם (עדיין) עושים פודקסט, וזה יכול להיות יתרון יחסי מובהק שלכם על פני התחרות – וכך תייצרו עבורכם אוקיינוס כחול (אזור ללא תחרות)

אנו נכתוב עבורכם את התסריט לפודקסט שלכם. נתכנן יחד איתכם את אסטרטגיית הפודקסט, לפי השם שנמציא לו, הכותרות והנושאים שנעלה (פתרון בעיות שאתם מציעים ללקוחות), ונכתוב הכל עבורכם באנגלית. אם צריך, אנחנו ננהל ונפיק את הפודקסט שלכם.